Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno Arena | 2 etapas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė mindo2a Rodyti pranešimą
    taip ir turėsim tablete vidurį miesto arba tokia skarbonke kaip siemens'a vilniuj, va tau ir bus 100mln pigiau
    Rinkis:
    Miliūno tabletė, arba Miliūno tabletė po 5 metų

    Comment


      Aš rinkčiausi neatpažįstamai pasikeitusią (į gerąją pusę) Miliūno tabletę po 10metų

      Comment


        Parašė molotov_47 Rodyti pranešimą
        Aš rinkčiausi neatpažįstamai pasikeitusią (į gerąją pusę) Miliūno tabletę po 10metų
        ir tipo nevarai čia skaitosi? tada tu dar ir Paksas

        Comment


          http://www.kaunodiena.lt/lt/?id=6&aid=46074

          na gal pagaliau sužinosim, arenos kainą...

          Comment


            Parašė mindo2a Rodyti pranešimą
            http://www.kaunodiena.lt/lt/?id=6&aid=46074

            na gal pagaliau sužinosim, arenos kainą...
            Mindoza, šiame forume priimtas nutarimas A.A. straipsnių iš Kauno dienos neskaityti, neskelbti ir neaptarinėti. Tokia va informacija.
            Birth, school, METALLICA, death

            Comment


              Man labai įdomu kas skaičiuoja arenos kainą? Nesekiau visų naujienų susijusių su arena ir nežinau ar buvo skelbta ar ne?

              Comment


                idomu ar dabar ten saloje vyksta kokie darbai? nufotkinkit kaip ten atrodo

                Comment


                  Parašė deep'as Rodyti pranešimą
                  Man labai įdomu kas skaičiuoja arenos kainą? Nesekiau visų naujienų susijusių su arena ir nežinau ar buvo skelbta ar ne?
                  Kaina dar nebuvo skelbta. Visi skaičiai - žurnalistų fantazijos vaisius.
                  When a man lies, he murders some part of the world

                  Comment


                    Liutas teisus - arenos kaina - tik spekuliacijos, kuriomis labai aktyviai užsiima ir K.D., ir kita makulatūra, t.y. laikraštiena. Tikrosios kainos niekas dar nepaskelbė. Dėl to ir sakom, kad laikraštiena pasitikėti negalima, o juo labiau A.A. iš Kauno dienos.
                    Birth, school, METALLICA, death

                    Comment


                      Parašė Simex Rodyti pranešimą

                      Mindoza, šiame forume priimtas nutarimas A.A. straipsnių iš Kauno dienos neskaityti, neskelbti ir neaptarinėti. Tokia va informacija.
                      buvau pamiršes, kad toks veikejas kaip A.A forume napageidaujamas

                      Comment


                        ...na,bet vistiek gal po šiandienos to posėdžio bent kas nors išaiškės...

                        Comment


                          Parašė boo Rodyti pranešimą
                          ...na,bet vistiek gal po šiandienos to posėdžio bent kas nors išaiškės...
                          isaiskejo
                          puse miliardo ir arena stoves

                          Comment


                            /\ nieks dar neišaiškėjo, nereikia skaičiuot, kai pats nieko nežinai. aš jau pavargau nuo absurdiškų lyginimų su šiaulių ir siemens arenomis... projektas bus europinio kokybiško lygio, todėl su vietinės reikšmės projektais nereiktų jo tapatinti, nors tokia jau žurnalistų duona...

                            Comment


                              Parašė dasefx Rodyti pranešimą
                              isaiskejo
                              puse miliardo ir arena stoves
                              čia su tuo nusiderejimu 20% ???

                              Comment


                                ir vėl pilstimas iš tuščio į kiaura kiek galima ta nesamone tęsti?
                                http://www.delfi.lt/news/economy/bus...hp?id=12672066

                                Comment


                                  Pagal šios dienos "Laikinąją sostinę" kaina gali išaugti iki 620 mln., jei nepavyktų gauti ES pinigų
                                  When a man lies, he murders some part of the world

                                  Comment


                                    Mano nuomone butu labai paprasta: visa laika, kai kazka nori Lietuvoj statyti idomaus, galbut dar nematyto, atsiranda spragos. Galima sakyti, jog tiek Lietuvos istatymai, tiek valdininkai yra.... (patylesiu)

                                    Comment


                                      Šiandienos Lryto "Ekonomikos" skiltyje teigiama, kad už arena per 25 metus gali tekti sumokėti 525 mln. litų.
                                      ...man grazesnis tas grazesnis namas... :D

                                      Comment


                                        Ė chebra, gal sugalvojam koki skaičių, oficialiai ir nuo miestai.tinkle.net svetainės? turėsime dar vieną arenos kainą.

                                        Comment


                                          Ar jums nepanasu visos sios slaptos derybos i Mazeikiu pardavima "Williams"ui? Kas cia per salygu ir kainu slapstymas? Gal Garbaravicius ar kazkoks Kupcinskas is savo kisenes stato? Ka reiskia jusu pasamprotavimai, geriau brangiau bet gera, negu jokios? Ar jus ben tissivaizduojate, tarkim optimistiniu variantu tuos 0,4mlrd. Lt? arba tiksliau 400 mln. Lt
                                          400 000 000 Lt
                                          kitaip sakant 400 kartu po 1 000 000 Lt...
                                          arba 100 000 000 + 100 000 000 + 100 000 000 +...
                                          Teisingas komentaras is Delfio: "Koks gali buti sandoris kai renkamasi is vienintelio? Elementari ekomonikos logika, jei nera konkurentu, o pirkejui zut but reikia sios prekes - tai krakmolinam kaina iki lubu. Taip ir bus. Uz arena bus permoketa kokius 3 kartus ir gausim sh. Prancuzai jau ta puikiai supranta ir ateidami duris atidarineja su kojom."
                                          gera gyventi gerai

                                          Comment

                                          Working...
                                          X